0
Crveni kartoni
0

Izvještaj

Hrvatska je kvalifikacije za europsku smotru u Poljskoj i Ukrajini otvorila na najbolji mogući način, pobjedom na gostovanju u Latviji.

Po hladnom i kišovitom vremenu naši su nogometaši bili dominantniji od svojih domaćina, a bolju su igru u 43. minuti konačno pretvorili u pogodak. Strijelac glavom je nakon obrane latvijskog vratara Vaninsa bio Mladen Petrić.

Drugi je pogodak stigao samo šest minuta nakon početka drugog poluvremena. Petrić je ovoga puta postao asistent, a u strijelce se, opet glavom, upisuje Ivica Olić.

Potom su i jedni i drugi imali svoje prilike za pogodak, no mreža se zatresla još samo jednom, i ponovno je to bila ona latvijska. Nakon gužve u kaznenom prostoru lopta je stigla do našeg kapetana, Darija Srne, koji je nebranjivo šalje u gol za konačnih 3:0 i potvrdu osvajanja prva tri boda.
Povratak

Error: [CDataBase.php] Line 106
E1100: SELECT id_poddogadaj, naziv FROM poddogadaji_to_utakmice, poddogadaji WHERE poddogadaji_to_utakmice.utakmica_id= AND poddogadaji_to_utakmice.poddogadaj_id=poddogadaji.id_poddogadaj; - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'AND poddogadaji_to_utakmice.poddogadaj_id=poddogadaji.id_poddogadaj' at line 1