0
Crveni kartoni
0

Izvještaj

Hrvatska je odlično otvorila utakmicu. Nije se trbalo dugo čekati na vodeći gol,koji je u startu "ušutkao" sve nade domaćina da bi mogli kreirati senzaciju.

Otpor domaćina slomljen je već u 6. minuti. Jedini reprezentativac bez kluba, Milan Rapaić, ubacio je u šesnaesterac domaćina, gdje je najviše skočio Niko Kovač i udarcem glavom zakucao loptu u mrežu.

Na drugi gol nije se dugo čekalo. Rosso je izveo slobodan udarac s desne strane. U petercu Andore pogodio je Ivicu Mornara, koji se oslobodio pratnje,servrao loptu Josipu Šimuniću, koji nije mogao promašiti praznu mrežu s pet metara.

U poluvremenu utakmice Jerko Leko ostao je u svlačionici dok je Barić u vatru poslao Igora Tudora.

Prigode Hrvatske redale su se kao na tekućoj vrpci. Opet je Rapaić bio inicijator akcije, a Mornar je iz trka s pet metara pogodio Alvareza u nogu.

Rapaić je izveo udarac iz kuta,Rosso je u petercu domaćina najviše skočio i smjestio loptu iza leđa nemoćnog Alvareza za konačnih 0-3.