Crveni kartoni
0

Izvještaj

HRVATSKA je bila tako blizu. Dvije nevjerojatne nesmotrenosti Tudora, i po jedna nevjerojatna suca Nielsena i Mornara, omogućile su braniteljima naslova da izvuku bod.

istu desetku zaslužuju naši navijači. Veliko zajedništvo i složno pjevanje, pogotovo u drugom poluvremenu. Bilo ih je oko 7000, a nadglasali su Francuze.

Francuska je povela u 23. minuti. Zidane je iz slobodnog udarca htio nabaciti nekom od suigrača na glavu, ali lopta u prvom trenutku nije nikog dirala. Na putu do gola dodirnuo ju je Tudor, taman toliko da je skrene u mrežu za 1:0. Autogol.

U prvih pola sata nikako nismo uspjeli posložiti igru i spojiti tri dodavanja. Ako bi nam to i pošlo za nogom, Francuzi bi načinili prekršaj ili izbili loptu u aut. Rijetke lopte koje su dolazile do Prše, nisu obećavale jer bi se oko napadača Monaca u čas stvorila dva ili tri Francuza i opasnost bi bila otklonjena.

Odmah početkom drugog dijela Hrvatska je izjednačila. Rosso je ušao u šesnaest, možda i nije bio u izglednoj šansi, ali ga je neoprezno srušio Silvestre. Penal je sigurno realizirao Miki Rapaić. Bilo je to u 48. minuti.

A onda, 4 minute kasnije Hrvatska postiže pogodak za vodstvo. Kakva reakcija Prše u kaznenom prostoru! Primio je loptu na 10 metara, isprve je izgledalo da će mu pobjeći. Izvarao je Desaillya i majstorski probušio Bartheza.

Radost je trajala svega 12 minuta. Tudor je neprecizno vratio Butini. Trezeguet je bio brži, lopta mu se odbila od ruke, ali Nielsen to nije vidio. 2:2.

Povratak

Error: [CDataBase.php] Line 106
E1100: SELECT id_poddogadaj, naziv FROM poddogadaji_to_utakmice, poddogadaji WHERE poddogadaji_to_utakmice.utakmica_id= AND poddogadaji_to_utakmice.poddogadaj_id=poddogadaji.id_poddogadaj; - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'AND poddogadaji_to_utakmice.poddogadaj_id=poddogadaji.id_poddogadaj' at line 1