0
Crveni kartoni
0

Izvještaj

Litva se majstorski branila, mirno i bez panike. Šuker je već u 9. minuti mogao otključati bravu, ali neprecizno udara desnom nogom. Nakon toga imao je još jednu izglednu priliku glavom, ali opet nema gola.

Na poluvrijeme se otišlo s 0-0.

Odmah na početku drugog dijela imao je Bokšić priliku, no umjesto glavom, puca koljenom, ali preko gola.

I onda, napokon, 56. minuta. Nakon sedmog udarca iz kuta na ubačaj Asanovića odlično reagira Jerkan i glavom poentira za 1-0 Hrvatske.

Imali su i gosti izglednu priliku, ali Ladić je na visini zadatka i spretno skida loptu s glave Korsakovasa.

Umjesto Bokšića kojem baš nije išlo, Blažević u igru šalje Koznikua, a ovaj mu vraća na najbolji mogući način, pogotkom. U 76. minuti Bilić je bio taj koji je donio loptu, Kozniku je odlično našao prostor i udarcem glavom probio mrežu.