25.03.1995., 20:15, Maksimir, Zagreb, Hrvatska
Gledatelja: -, Sudac: -
Hrvatska
4 : 0
Ukrajina
1:0 Zvonimir Boban (13') 2:0 Davor Šuker (20') 3:0 Robert Prosinečki (70'-11m) 4:0 Davor Šuker (79')

Izvještaj

Ukrajina niti u jednom trenutku te večeri nije zaprijetila Ladićevim vratima.

U 13. minuti Zvone Boban je sve napravio sam. Krenuo je s polovice terena, izmakao svim obrambenim naletima da ga se zasutavi, s dvadesetak metara opalio i zabio u lijevi kut gola. Hrvatska vodi 1-0.

Svega sedam minuta kasnije, Davor Šuker autor je novom hrvatskog pogotka. Nakon Jerkanovog i Bokšićevog duplog pasa lopta stiže u noge Šukera koji odlićno pogađa desni kut gola i to je 2-0. S tim rezultatom odlazi se na odmor.

U drugom poluvremenu Hrvatska nastavlja pritiskati. Do novog pogotka čekalo se sve do 70. minute. Asanović šalje jednu parabolu prema Šukeru koji ulazi u protivnički šesnaesterac gdje ga ruši vratar Tiapuskin i to je nedvojebeni jedanaesterac. Egzekutor Zvonimir Boban. Hrvati 3, Ukrajinici 0.

Devet minuta kasnije, tko drugi doli igrač utakmice, Davor Šuker. Asistirao mu je Aljoša Asanović, a Šuker u maniri pravog strijelca zabija za konačnih i velikih 4-0.