0
Crveni kartoni
1

Izvještaj

Još se zagrijavalo, a evo gola Ukrajinaca. Kalitvincev je opalio s preko dvadeset metara, a naš vratar koji je bio loše postavljen bio je nemoćan i to je ranih 1-0 za Ukrajinu.

Da stvari budu još gore, Tonči Gabrić zaradio je u 27. minuti crveni karton zbog nepropisnog zaustavljanja protivničkog napadača izvan šesnaesterca. U igru je ušao Marijan Mrmić.

Kad se u 40. minuti ozljedio i kapetan bilo je jasno kako ovog puta neće biti povratka. Tako je i bilo do kraja susreta. Blijeda slika Hrvatske u Kijevu.
Povratak

Error: [CDataBase.php] Line 106
E1100: SELECT id_poddogadaj, naziv FROM poddogadaji_to_utakmice, poddogadaji WHERE poddogadaji_to_utakmice.utakmica_id= AND poddogadaji_to_utakmice.poddogadaj_id=poddogadaji.id_poddogadaj; - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'AND poddogadaji_to_utakmice.poddogadaj_id=poddogadaji.id_poddogadaj' at line 1