0
Crveni kartoni
0

Izvještaj

Hrvatska je u Milanu nastavila niz neporaženosti protiv Azzura. Utakmica četvrtog kola kvalifikacija, u kojoj su Daniele de Rossi i Ivica Olić upisali 100. nastup u reprezentativnom dresu, završila je podjelom bodova.

Premda je Hrvatska dobro otvorila utakmicu i prijetila udarcima Rakitića, Vide i Modrića u uvodnih deset minuta, Italija je povela iz prve ozbiljne akcije. Zaza je asistirao Candrevi, koji s 18 metara puca za 1:0 i postiže svoj prvi pogodak za Italiju.

Vatreni su brzo uzvratili. Igrala se 15. minuta kada je Rakitić poslužio Perišića, koji ulazi u kazneni prostor i šalje loptu u Buffonovu mrežu. U 28. minuti zbog ozljede prepona izašao je Modrić, a ušao Kovačić, dok je Pasquala s druge strane, također zbog ozljede, zamijenio debitant Soriano. Subašić je odmah na početku nastavka morao zaustaviti Zazu, a Kovačić, Mandžukić i Rakitić potom su ponovno zaposlili Buffona. Hrvatska je držala loptu na talijanskoj polovici, plela mrežu oko obrane Azzurra, a El Shaarawy je s klupe donio dodatni žar igri domaćina.

Vatreni su u od početka drugog poluvremena dominirali terenom uz udarce Kovačiča, Mandžukića i Rakitića. U 75. minuti sudac je privremeno povukao igrače s terena zbog velike količine baklji na terenu, ali susret je nakon prekida ipak nastavljen. Igrač utakmice Ivan Perišić propustio je priliku za pobjedu Hrvatske u 87. minuti, kada je nakon Rakitićevog proigravanja propustio matirati Buffona i Azzure.
Povratak

Error: [CDataBase.php] Line 106
E1100: SELECT id_poddogadaj, naziv FROM poddogadaji_to_utakmice, poddogadaji WHERE poddogadaji_to_utakmice.utakmica_id= AND poddogadaji_to_utakmice.poddogadaj_id=poddogadaji.id_poddogadaj; - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'AND poddogadaji_to_utakmice.poddogadaj_id=poddogadaji.id_poddogadaj' at line 1