0
Crveni kartoni
0

Izvještaj

U prvih 45 minuta ritam je bio vrlo slab, gotovo da nije bilo trenutaka koji bi zaslužili da ih se
izdvoji. Oba pogotka pala su iz jedanaesteraca.Gosti su poveli u 10. minuti, nakon što je Mario Tokić praktički predao loptu Naumoskom na dvadesetak metara od gola Stipe Pletikose.

Makedonski napadač sjurio se prema golu naše reprezentacije, ali branić Varteksa ruši ga je u šesnaestercu i sudac Zrnić opravdano pokazuje na najstrožu kaznu. Siguran izvođač bio je dinamovac Goce Sedloski.

Izjednačenje je uslijedilo u 35. minuti, također iz jedanaesterca. Dario Srna je srušen od Hristovskog, a Marijo Marić je siguran egzekutor.

Drugi dio donio je brojne promjene u obje reprezentacije. Iako je bio najavljen od prve minute napadač Dinama Boško Balaban ušao je tek u 46. minuti, zamjenivši dugokosog Veldina Karića koji je razočarao, ne pokazavši ništa od onog što je najavljivao kroz medije protekli tjedan.

U 60. minuti Makedonci ponovo vode. Šumulikovski, igrač celjskog CMC Publikuma, sjajno je sa svoje polovice prebacio loptu do Goce Toleskoga, koji je lakoćom pretrčao čuvara Daria Smoju i majstorski sa 12 metara prebacio Butinu.

Novo izjednačenje uslijedilo je u 72. minuti.Srđan Andrić je ukrao loptu makedonskoj obrani približno na trideset metara od gola, ispred njega nije bilo nikoga tako da je Andrić precizno plasirao loptu ispod makedonskog čuvara mreže.

Do kraja susreta uglavnom se sve odigravalo na sredini terena, tako da je krajnjih 2:2 u potpunosti realna slika događanja na stadionu na Šubićevcu.