0
Crveni kartoni
0

Izvještaj

Nogometna reprezentacija Hrvatske na Maksimiru je u sjajnom ambijentu pred 20 000 navijača, velikim zalaganjem svih igrača svladala Kazahstan sa 3:0.

U 13. minuti kapetanski je započeo Niko Kovač, glavom je zabio za 1:0 na nabacivanje Srne iz kuta. Briljirao je Ivica Olić, iako nije postigao pogodak, rastrčavao je sve ostale, pripremio akciju za treći pogodak.

Čim je Klasnića (dodavač Modriću za 2:0 i eurogol u 36. minuti) zamijenio Petrić, odmah je postigao zaključnih 3:0, u 79. minuti. Bilo je dosta prilika, ali i kazahstanski golman puno je obranio.

Glavna provjera naših za kvalificiranje na Svjetsko prvenstvo u Južnoj Africi ipak je s Engleskom (u gostima je večeras svladala Andorru 2:0) u srijedu, 10. rujna od 20 sati, na Maksimiru!